+37129107155
Latviešu
Valoda: Latviešu
+37129107155
Par kompāniju

Mācību centrs «DRMC» darbojas no 1999. gada. Tā pamatdarbības veids ir kvalifikācijas paaugstināšanas programmas un pieaugušo apmācība jaunas profesijas ieguvei.

No mūsu darbības paša sākuma mēs domājam par to, ko mēs varam dot tiem cilvēkiem, kuri vērsās pie mums, kā mēs varam palīdzēt viņiem sasniegt savus mērķus. Tieši tāpēc pateicīgie klienti iesaka mūs saviem draugiem, radiem un paziņām. Mēs esam ļoti priecīgi, kad vecāki, kuri mācījās pie mums pirms 10 gadiem nāk un atved uz mācībām savus pieaugušos bērnus. Tas nozīmē, ka mēs darām visu pareizi, un tas dod mums spēku un pārliecību, ka tas, ko mēs darām, ir nepieciešams cilvēkiem un mēs varam turpināt izstrādāt dažādas mācību programmas, kuras būs noderīgas cilvēkiem viņu dzīvēs.

Mēs dodam cilvēkiem iespēju mainīt savu dzīvi uz labāko pusi. Kādam iegūtās zināšanas vienkārši paplašinās redzesloku, kāds apgūs jaunu profesiju un varēs uzsākt savu uzņēmējdarbību, bet kāds vienkārši atradīs darbu un spēs apgādāt savu ģimeni.

Vai jūs kādreiz redzējāt pieaugušā 40-50 gadīgā vīrieša laimīgas acis, kurš pēc ilgiem meklējumiem pēkšņi ieguva darbu, un tagad var atkal just, ka viņš ir savas ģimenes apgādnieks? Tas ir vienkārši — viņš piezvanīja mums, tika apmācīts apsarga sertifikāta ieguvei un atrada darbu. Mēs paši esam palīdzējuši atrast darbu vairākiem cilvēkiem, jo savas darbības laikā esam izveidojuši ļoti labas attiecības ar apsardzes uzņēmumiem visā Latvijā un dažreiz mums vienkārši ir nepieciešams viņiem piezvanīt...

Vai, kad mūsu izglītojamā uzvar kandidātu atlasē specialitātē „grāmatvedis” vairāku pretendentu vidū un tas ir tāpēc, ka viņa atnesa nevis vienkāršu „papīrīti” par kursu beigšanu (lai gan, no labi pazīstamā mācību centra), bet valsts atzītu dokumentu, kas apliecina viņas kvalifikāciju un to, ka izglītība ir iegūta akreditētajā izglītības iestādē un atbilst šīs profesijas standartam.

Tieši tāpēc mēs akreditējam mūsu programmas, lai neatkarīgie valsts eksperti pārbaudītu mūsu programmas un izteiktu savu kvalificēto viedokli par tām. Tieši tāpēc mūsu izglītojamie kārto eksāmenus neatkarīgajos eksaminācijas centros un eksāmenu rezultāti liecina par augstu pasniegšanas līmeni mūsu mācību centrā.

2008. gadā mēs atvērām Rīgā vēl vienu izglītības iestādi — „Web-tehnoloģiju skolu” un pašlaik domājam par tās filiāļu atvēršanu citās Latvijas pilsētās, attīstām tālmācības programmas un gatavojam mācību metodiku NVS valstu iedzīvotāju apmācībai.

Sazināties ar mums

Obligāts
Obligāts
Obligāts
Obligāts