|
Latviešu
Valoda: Latviešu
|

Par kompāniju

SIA "DRMC", kas tika izveidots 1999. gadā, ir radīts, lai pieaugušo apmācību ietvaros palīdzētu cilvēkiem paaugstināt kvalifikāciju vai iegūt jaunu profesiju. Savukārt 2012. gadā izveidotais Latvijas–Vācijas profesionālās izglītības centrs piedāvā iespēju pieaugušo apmācības ietvaros apgūt pieprasītas specialitātes Latvijā un Vācijā.

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem pieaugušo apmācības programmu ietvaros sasniegt jaunas profesionālās virsotnes.

Pieaugušo apmācību programmas ir akreditētas,  tās pārbauda neatkarīgi valsts eksperti.

Bijušie audzēkņi mūs iesaka saviem draugiem, radiem un paziņām un, protams, dalās pozitīvā pieredzē. Pusmūža vīrietis, kurš mācību centrā pieaugušo apmācības programmā ieguva apsarga sertifikātu, un pēc ilgiem meklējumiem atrada darbu, tagad jūtas kā pilnvērtīgs savas ģimenes  apgādnieks.

Vēl kāda mūsu audzēkne uzvarēja konkursā starp vairākiem pretendentiem un ieguva grāmatveža darbu.

Vecāki, kas pie mums mācījušies pirms daudziem gadiem, atved savas pieaugušās atvases, lai arī tie iegūtu noderīgas profesijas.

Mēs turpinām izstrādāt jaunas mācību programmas pieaugušo apmācībai.
Esam palīdzējuši atrast darbu daudziem cilvēkiem, kas pieaugušo apmācības programmās, paaugstinājuši savu kvalifikāciju vai  ieguvuši jaunu profesiju. Mācību centram ir izveidojusies laba sadarbība ar uzņēmumiem visā Latvijā, tie labprāt pieņem darbā mūsu audzēkņus.

Mūsu bijušo audzēkņu veiksmes stāsti un atgūtā pašapziņa dod pārliecību, ka tas, ko darām pieaugušo apmācībai, cilvēkiem ir nepieciešams un dod dzīvē jaunu startu.

Sazināties ar mums

Obligāts
Obligāts
Obligāts